проститутки днепр
запитання і відповіді по програмуванню в HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL, Хостинг, Домени, SEO, Просування та оптимізація сайтів, Реклама в Інтернет, Створення сайтів та інші корисні поради для небайдужих до мережі Інтернет.
Web FAQ
allweb.com.ua

Головне меню
CSS
PHP
Послуги

Веб-дизайн, створення сайтів

Ми створюємо максимально зручні сайти як для користувачів, так і для пошукових систем. Виготовлення сайту (веб-дизайн) супроводжується пошуковою оптимізацією сторінок відповідно до ключових слів тематики Вашого веб-сайту.

Сайт-візитівка

Це простий статичний сайт, що представляє собою невелику презентацію компанії та/або товарів чи послуг. Містить, як правило, загальну інформацію про компанію, прайс-лист, реквізити, схему проїзду, тощо. Такий сайт підходить невеликим фірмам або творчим групам. Вартість розробки від 500 грн.

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин потрібен кожному, хто вирішив продавати в мережі Інтернет. Вартість виготовлення Інтернет-магазину складає від 1 500 грн.

Бізнес-сайт

Це складний динамічний веб-сайт з власною системою керування. Як правило, на сайті бізнес-рівня присутні: динамічно оновлювані сторінки, блок новин, форум, система пошуку по сайту, інтернет-магазин. Даний вид сайтів необхідний для великих компаній, які бажають відкрити офіс в Інтернеті. Варість створення бізнес-сайту становить від 3 000 грн.

Розробка скриптів

Якщо Ви власними силами створюєте веб-сайт, наші скрипти стануть Вам в нагоді. Ми пропонуємо готові скрипти та можемо написати за Вашим бажанням будь-який скрипт з виконанням необхідних дій.

Хостинг та домени

Ми пропонуємо скористатися послугами веб-хостингу. Вам будуть доступні всі переваги платного хостингу.
Вам не потрібно шукати студію веб-дизайну, хостинг-провайдера та реєстратора доменних імен - у нас ви можете замовити всі ці послуги.
Наші ціни приємно втішать Вас - наші тарифні плани розроблені з врахуванням потреб Вашої веб-сторінки. Кожен може знайти той варіант хостингу, який йому потрібен.
Послуга хостингу та реєстрація домену надаються компанією uahosting.com.ua.

Просування сайту та реклама в Інтернеті

Пропонуємо Вашій увазі наступні види робіт, що пов"язані з рекламою (просуванням) сайта чи рекламою компанії (товарів, робіт, послуг) в мережі Інтернет.

Просування сайту

Це розміщення тематичних рекламних статей, оголошень та посилань на Ваш сайт на інших ресурсах, які відвідують Ваші потенційні клієнти. Підвищення індексів PR та ИЦ.

Оптимізація, пошукова оптимізація сайту

Проведення аналізу пошукових запитів, пов'язаних з тематикою Вашого сайту. Редагування метатегів та оптимізація текстового наповнення кожної сторінки сайту. Результатом оптимізації сайту є підвищення позицій в результатах пошуку пошукових систем за визначеними ключовими словами.

Контекстна реклама сайту

Контекстні рекламні блоки (оголошення) за Вашими ключовими словами будуть з'являтися в результатах пошуку пошукових систем Google та Яндекс або в рекламних блоках на сайтах партнерів, які мають подібну тематику до тематики Ваших ключових слів.

Банерна реклама сайту

Банерна реклама в Інтернеті також дає хороші результати у збільшенні ефективності сайту та є ще одним з найбільш важливих джерел збільшення популярності та відвідуваності сайту.
Реклама


Пошук
Google


Обмін посилань
Copyright © 2007-2021 AllWeb.com.ua. Програмування – Ігор Виспянськийпроститутки одесса