проститутки днепр
запитання і відповіді по програмуванню в HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL, Хостинг, Домени, SEO, Просування та оптимізація сайтів, Реклама в Інтернет, Створення сайтів та інші корисні поради для небайдужих до мережі Інтернет.
Web FAQ
allweb.com.ua
Головне меню
CSS
PHP
Хостинг: відповідь на запитання

"Загальні терміни у сфері хостингу"

Акаунт - сукупність прав доступу до ресурсів на сервері та інформації, необхідної для реалізації цих прав.

Віртуальний сервер - сукупність програмних та апаратних засобів, що забезпечують працездатність (функціонування) сервісів, пов'язаних доменним іменем власника.

Індексація сайту - лексичний аналіз та групування текстових матеріалів сайта з метою складення переліку використовуваних слів та висловів. Складений таким чином перелік використовується при пошуку інформації на сайті за запитом користувача. Індексація проводиться в автоматичному режимі спеціальними програмами, що називаються пошукові роботи.

Логи (Log Files, лог-файли) -
файли, що містять системну інформацію роботи сервера, що може використовуватися для аналізу та оцінки сайтів та їх відвідувачів.

Сервер - комп'ютер або спеціальний пристрій в мережі, ресурси якого використовуються багатьма користувачами. Сервер забезпечує користувачам доступ до мережних ресурсів, таких як файли та принтери.

Хостер (хостинг-провайдер) - організація, чиєю професійною діяльністю є надання послуги хостингу.

FTP (протокол передачі файлів - File Transfer Protocol) - системно-незалежний засіб передачі файлів між системами, пов'язаними через протокол TCP/IP. Користувач FTP може виконувати команди, що дозволяють переглянути каталог віддаленого комп'ютера, перейти з одного каталога в інший, копіювати файли.

POP3 (поштовий протокол - Post-office Protocol) - протокол Internet, за допомогою якого можна відправляти і отримувати електронну пошту. Проте повсюдно використовується тільки остання з його названих функцій - отримання пошти.

SMTP - простий протокол передачі електронної пошти (Simple Mail Transfer Protocol, SMTP) - протокол передачі і прийому електронної пошти. На відміну від POP3 протоколу використовується в основному для відправки пошти.

SSI (Server Side Include) - це набір команд, що дозволяє включити в Web-сторінку інформацію, недоступну засобами HTML, таку як виведення програм, значення змінних оточення і статистику по файлах (розмір, дата створення і ін.)

URL (Universal Resource Locator - універсальна адреса розташування ресурсу) - це адреса, яку Ви досить часто набираєте в браузері. Вона визначає, де в мережі Інтернет знаходиться необхідний вам файл. URL складається з наступних полів:
"назва протоколу" :// "DNS або IP адреса сервера" : "номер порту" / "локальний шлях".

WHOIS - Програма Internet, що дозволяє посилати запити до бази даних для отримання інформації про користувачів і інші об'єкти Internet, таких як домени, мережі і хости. Інформація про користувачів включає назву компанії користувача, адресу, номер телефону і адресу електронної пошти.
Реклама


Пошук
Google
Copyright © 2007. allweb.com.ua. All right reservedпроститутки одесса