проститутки днепр

Статті на AllWeb.com.ua

HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL, …

Інфо

Тут ви знайдете найкращі статті на теми: основи юзабіліті, SEO, створення і розкрутка сайтів, (X)HTML, CSS, XML, веб-програмування (JavaScript, PHP, JSP, …), бази даних, тощо.

Як правило, під «розкруткою» розуміють саме відвідуваність сайту. Для блоґу відвідуваність сайту - це основний показник його популярності.

Отже, як збільшити відвідуваність Вашого блоґу:

1. Добре обміркуйте доменне ім’я. Воно може бути будь-яким, але краще, щоб його було неважко запам’ятати і воно легко вимовлялось. Не намагайтесь за один день придумати собі для блоґу доменне ім’я. Зачекайте трохи, адже підібрати влучну назву для блоґу зовсім непросто і це складно зробити за одну хвилину. Якщо, звичайно, Ви не назвете його своїм прізвищем чи ніком. Мабуть, тут справджується вислів «як корабель назвеш, так він і попливе». Так, я би двічі подумати, перш-ніж резервувати для свого дітища доменне ім’я, до прикладу, vasilvasilchenkoblog.org.ua. По цій адресі можуть переходити через посилання, але те, що його введуть в рядок адреси браузера є проблематичним. Так Ваші друзі навряд-чи з першого разу запам’ятають його і тим самим потраплять на блоґ.

2. Мабуть, для блоґу смішно казати таку фразу, але пишіть власні статті! Для персонального блоґу не має сенсу копіювати чужі напрацювання. Крім того, з кожною новою ексклюзивною статтею (постом) Ви здобуваєте нових читачів. На початковому етапі не зашкодить, якщо частину чи і всю статтю Ви публікуватимете на інших добре розкручених ресурсах.

3. Ставте посилання на «схожі» сайти, які на Ваш погляд будуть корисними читачам блоґу. Сподіватись, що адміністратори більш розкручених ресурсів відповідатимуть люб’язністю на люб’язність не варто, але як показує мій досвід, це того вартує.

4. Розкажіть всім, що у Вас є блоґ. Гарний спосіб ненав’язливо продемонструвати, що таке «чудо» цивілізації у Вас є це завжди додавати підпис до кожного Вашого e-mail-повідомлення. Ні, самостійно підписувати всі до одного листа не знадобиться. Сучасні поштові системи дозволяють додати цей текст одноразово і потім при надсиланні автоматично додають підпис до листа. Тому Вам не потрібно робити це вручну.

5.  Товаришуйте з іншими блоґами (точніше з їхніми авторами). Майже всі блоґи дають можливість при додаванні коментаря до посту залишити адресу Вашого сайту.  Не лінуйтесь, прописуйте це поле!

6. Поставте лічильник на блозі для ведення статистики відвідувань блоґу. Це дасть Вам інформацію про те, хто приходить, звідки, за якими запитами, тощо. Знаючи цю інформацію і проаналізувавши її, Ви зможете покращити при бажанні свій Web-ресурс.

7. Публікація в популярних Internet-ресурсах. Доволі зручний спосіб розкрутки Вашого блоґу. Напевне, існує велика кількість інформаційних сайтів, на яких можна розмістити матеріали з Вашого блоґу чи спробувати написати окрему статтю для цього ресурсу зі зворотнім посиланням на блоґ. Не обов’язково виставляти на чужому ресурсі весь матеріал, достатньо зацікавити читачів корисним текстом, а за продовженням нехай йдуть на Ваш сайт.

8. Обмінюйтесь посиланнями. Як це працює? Ви розміщуєте на сторінці свого блоґу лінк (посилання) на ресурс ***, а він в свою чергу розміщує в себе лінк на Ваш блоґ. Через те, що багато власників сайтів зловживали обміном посилань, популярні пошукові машини змінили алгоритми, понизивши цінність такого виду посилань. Тому великої віддачі від обміну не варто очікувати, проте ігнорувати даний метод не варто.

Але дивіться, щоб Вас не обманули. Основні способи обману:

* ваше посилання (лінк на блоґ) оточене тегом <noindex>…</noindex>. Цей тег забороняє пошуковому роботу індексувати текст між цими тегами, тобто ваше посилання.

* в тілі тегу <a>, де присутнтє посилання на Ваш блоґ, присутній параметр rel=”nofollow”.

* також варто переглянути файл robots.txt чи подивитись в метатезі <robots>, чи не стоїть там заборона роботам індексації сторінки, яка містить зворотнє посилання.

Коментарі дозволять створити додатковий контент на Вашому блозі. Зауважте, це - оригінальний контент. Є ще один плюс в коментуванні на блозі - найчастіше відвідувач, який залишив коментар повертається на Ваш блоґ.

В деяких випадках «гарний» коментар може принести не меншу користь його автору, ніж стаття на іншому сайті. Думаю, не варто наголошувати на тому, що коментарі доцільніше залишати на добре розкручених сайтах. Хоча менш розкручені сайти швидше відгукуються на Ваші ініціативи. Будьте коректні при коментуванні чужих статей (постів). Дотримуйтесь таких нескладних порад:

а) Коментар має бути в тему.

б) Якщо Ви - некомпетентні в питанні, піднятому автором, то не варто писати те, що знаєте.

в) Не намагайтесь взяти кількістю. Якщо можна вмістити свою відповідь в одне повідомлення, то так і робіть. Не варто розбивати свій «меседж» на 3-5; Кількість коментарів в такому випадку не додасть Вам привабливості в очах адміністратора тай інших відвідувачів.

г) Не намагайтесь в коментарі нав’язливо прописувати посилання на Ваш блоґ, особливо, якщо присутнє поле для введення інформації «Ваш сайт».

Я не рекомендую застосовувати різноманітні спам-технології для розкрутки блоґу. Не зважаючи на те, що в деяких випадках вони можуть виявитися дієвими. Але… шкода, нанесена Вашій репутації, буде достатньо велика і може звести нанівець всі ці вигоди.

Гарною альтернативою спам-листам служать “святкові поздоровлення”. В дні свят можна розіслати іменні поздоровлення всім своїм дописувачам (авторам постів, коментаторам). Малоймовірно, що такого роду лист (грамотний, невеликий і цікавий) викличе у них роздратування.

При веденні власного блоґу не намагайтесь догодити всім. Виробіть свій стиль написання статей, їх оформлення, тощо. Це ВАШ блоґ. І Ви тут господар.

Якщо Ваш блоґ (контент, графіка, ідеї, тощо) корисний для відвідувача, то навіть при мінімальній розкрутці він буде мати свого читача.

Джерело: IT-блог

Comments are closed.


проститутки одесса